KONST / Litografier / Färglitografier 12308024
nr 1230 8024
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 8 st, Stockholmsmotiv, signerade, lösa blad, 30x47 & 48x64
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:38:06
500 kr
800 kr
700 kr
600 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist